Ettevõttest

Kaubamärk Majorett on loodud 2001. aastal palkmajade ehitamise ettevõttena ja valmistame palkmaju Skandinaavia ja Eesti turule. Krediidiinfo AS on meie ettevõttele omistanud 2007. aastast Eduka Eesti Ettevõtte staatuse väga heade tulemuste eest. Oleme tootnud maju Norrasse Synnfjelli mägedesse. Teeme ka aktiivset koostööd Viking Windows AS’iga

Majad valmivad kogenud meistrite käsitööna, valmis toodangu transpordime tellija poolt ettenähtud kohta ja paigaldame ka ise. Kuna tegu on käsitööga, on iga maja ainulaadne ning valminud kliendi individuaalseid soove arvestades.

Oma töös rõhume eelkõige kõrgele kvaliteedile ja usaldusväärsusele – meile on väga oluline täita lepingud tähtajaliselt seejuures kvaliteedis järele andmata.

Tootmine

Palkmaja valmistamineTootmine toimub kolmes viilhallis, 750 m2, 650 m2 ja 600 m2, nii väldime ilmastikuolude kahjulikku mõju toodangule ja oleme võimelised ilmast sõltumatuna töötama.

Materjalina kasutame massiivpalki. Kvaliteetne männipalk ja kuusepalk on lõigatud talvel, et vältida seente, mädanike ja sine teket. Palgid ladustatakse peale koorimist varju alla, kus nad seisab kuni 1 aasta, seejärel lõigatakse palgi küljed vastavalt projektile. Järelkuivatusega saavutatakse nii sees kui väljas 18% niiskustase. Kuivatustehnoloogia on meie oma firma poolt välja töötatud, et palgid lõhki ei kuivaks.

tapi valmistamineKäsitööna tehtud maja puhul saame jälgida puidu omapära, mis on tööstusliku tootmise puhul võimatu. Sellisel juhul jäävad näha kõik käsitsi tehtud liigutused (kirvejäljed jm). Käsitööna tehtud palkmaja on hingega tehtud loominguline töö, mille silmapaistev omapära, kvaliteet ja ainulaadsus rahuldavad kõige nõudlikumat klienti.

Oma töös kasutame traditsioonilist skandinaavia tehnikat käsitöö palkmajade ehitamiseks. Norra tapi tegemisel kasutame väga kvaliteetseid Norra originaalkirveid.

2009. aastal valmis saematerjali hoidla suurusega 270 m2 kus kuivab palkmajade tootmise juures kasutatav puitmaterjal 2 kuni 3 aastat

saematerjali hoidla saematerjali hoidla

2008. aastal valmis abihoone, kus töötab 12 m pikkuse raamiga lintsaag. Abihoone kompleksi kuulub veel lintsaehooldusruum (24 m2) ja mehhaanikuruum (24 m2).

06070156 p6170024 p6170032 p6170034